ZAMBET MARYSIN LAS

Forum mieszkańców osiedla mieszkaniowego ZAMBET MARYSIN LAS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#766 2015-12-03 08:27:24

JedenZMieszkańców

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Ja również zgadzam się z postem z 1 grudnia.
Nie czuje się dobrze z faktem, że jestem mieszany przez p. Atysa i jego klientów w cudzą gre i w cudze problemy.
Ja uczciwie zarobiłem i nadal muszę zarabiać (bo spłacam kredyt) na mieszkanie i nikomu nic nie zabrałem - zapłaciłem za mieszkanie, za którę płacę również każdego dnia, ciężko pracując.
Stąd tym bardziej nie rozumiem dlaczego Szanowni Państwo wnoszą pretensje również pod konkretnie mój, wydzielony z całej nieruchomości, lokal...
Przecież jest kilka lokali które zabezpieczają Państwa interes i możecie się Państwo sądzić nawet i do 2089 kiedy to ustanie okres użytkowania wieczystego. To nie moja sprawa.

Szanowni Państwo,
Apeluję do Waszego sumienia, każdy wie jak wygląda współpraca z deweloperem, natomiast jesteśmy tylko ludźmi - porozmawiajmy. Nikt nie wątpi w Państwa argumenty, natomiast dlaczego ma to się odbijać naszym kosztem, kosztem zwykłych, tak jak Państwo, ludzi.

#767 2015-12-05 17:47:38

sąsiadkka

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Ja także apeluję do zwykłej, ludzkiej przyzwoitości.
Sądźcie się Państwo ile chcecie, ale nie kosztem 38 innych rodzin.

#768 2015-12-05 18:18:43

dobrze wychowana.

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Miałam na myśli Państwa Sz... oraz S..., ale sprawa dotyczy wszystkich Państwa, którzy nie załatwiają swoich spraw w gronie najbardziej zainteresowanych tylko kosztem całego bloku.
Z wyrazami szacunku,
Sąsiedzi

#769 2015-12-12 10:08:49

Lokatorzy

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Powstala inicjatywa zwolania spotkania w celu podjecia konretnych dzialan
zainteresowanych niedoszlych wlascicieli mieszkan oszukanych przez dewelopera ktorzy nie otrzymali emaila z informacja o spotkaniu prosimy o kontakt

#770 2015-12-12 20:37:47

Dobrze wychowana

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Będą prawie wszyscy, którzy przez Państwa działania (lub działania Państwa prawników) nie mogą podpisać aktu finalnego, bo czekają, aż łaskawie sąd zabezpieczy tylko Wasze mieszkania,a nie cały blok!!!
  Osobiście przez ostatnie 5 lat czułam sie oszukana przez dewelopera, aktualnie mam uzasadnione pretensje do osób wspomnianych we wcześniejszych postach.
Kiedyś miałam w myślach pozew zbiorowy odnośnie dewelopera. Teraz uważam, że to Państwu należy się pozew na okoliczność utrudniania nabycia od dawna kredytowanych mieszkań, udaremniania normalnego funkcjonowania całej nieruchomosci itp.
Sąsiadka

#771 2015-12-21 21:01:51

zielak

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 68
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Spokojnie, proszę nie ulegać jakimś manipulacjom. Całkowitą winę za zaistniałą sytuację odpowiada pan Dukalski z panią Gac. To przez ich wieloletni proces inwestycyjny, kolejne fuszerki, złe zarządzanie, wyprowadzanie funduszy i w końcu zmianę firmy may taką sytuację. Całe to forum jest na to dowodem. W momencie kiedy część osób (po wielokrotnych kłamstwach i przekładaniu terminów odbioru lokali) wypowiedziała umowy, Zambet powinien był zwrócić wpłacone pieniądze i nikt by teraz nie zakładał spraw ani zabezpieczeń.

Ja też czekam na możliwość sprzedaży mieszkania (którego nie chcę) i odzyskania pieniędzy, ale daleko mi do pretensji na tę czy inną rodzinę. Dla mnie winne tej całej sytuacji są dwie osoby wymienione na początku. Sami państwo doskonale wiecie ile razy Zambet oszukiwał w sprawie terminów, ilości wykonywanych robót, uzyskiwania pozwoleń itd. Naprawdę, jeżeli coś mamy osiągnąć to pretensje muszą być ukierunkowane w jedną stronę, bo coś mam wrażenie że deweloper próbuje nas skłócić.

Offline

#772 2015-12-23 12:32:36

Dobrze wychowana

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Masz dużo racji jednak moje rozżalenie jest uzasadnione. Otóż mieszkam tu od ponad roku i jak większość osób pragnę tylko świętego spokoju i aktu notarialnego do mieszkania zakupionego 6 lat temu.
Nie sądzę, żeby deweloper tu zaglądał bo o nich wszyscy mamy takie same zdanie. Mozna sie sądzić, oczywiście, ale dlaczego kosztem nas wszystkich (mieszkańców).
Spokojnych i radosnych Świąt oraz cudu w postaci aktów notarialnych.
Sąsiadka

#773 2015-12-23 13:22:12

XYZ

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

link: pultusk24.pl/content/view/8149/1/

#774 2015-12-26 11:13:00

sasiaddd

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

XYZ napisał:

link: pultusk24.pl/content/view/8149/1/

witam, moze trzeba by u nas taki banner powiesic

#775 2015-12-28 18:31:13

mirekb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-12-28
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

jestem za

Offline

#776 2015-12-30 11:17:25

ssąsiadka

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

czy coś wiadomo jak nasze sprawy? czy miał ktos kontakt z deweloperem. ode mnie nie odbiera telefonu!!

#777 2015-12-30 19:09:11

Dobrze wychowana

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Tak, p. G. odbiera za każdym razem. Co do sytuacji:
Aktualnie jesteśmy umówieni na spotkanie lokatorów więc zapraszamy. Priorytetem jest zgoda lub proces(jednej z rodzin)  nie mający wpływu na pozostałych. Wtedy podpiszemy akty i zaczniemy normalnie żyć. Liczę na dobrą wolę wszystkich zainteresowanych bo nasza cierpliwość (mieszkańców) też ma swoje granice i też mogą być bardzo kosztowne.

#778 2016-01-03 15:46:12

sąsiedzi

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Wyglada na to, że Państwa "deweloper" nieco się przebranżowił.
Otóż od pewnego czasu prowadzi sklep Mini Mrówka w Rembertowie przy ul. Grzybowej, na którą załóżył spółkę celową Budommax Sp. z o.o.
W KRS jest P. Gac, ale mozna tam również zastać P. Dukalskiego. Oczywiście nie jest to łatwe, bo dla nieznanych osób P. Prezesa nigdy nie ma.

#779 2016-01-03 18:03:11

Dobrze wychowana

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Wiemy:) 3 Dziękujemy.
Szczęśliwego Nowego Roku.

#780 2016-01-04 15:02:15

mickam

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

W Rembertowie nie ma już marketu budowlanego Mrówka przy ul. Grzybowej. Obecnie budują tam blok. Ciekawe kto jest inwestorem?
http://www.warszawa.bloklog.pl/wiadomos … st,100747/

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.marysinlas.pun.pl hotel wellness ciechocinek dentysta łódź