ZAMBET MARYSIN LAS

Forum mieszkańców osiedla mieszkaniowego ZAMBET MARYSIN LAS


#781 2016-01-05 15:36:51

Europartner

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

mickam napisał:

W Rembertowie nie ma już marketu budowlanego Mrówka przy ul. Grzybowej. Obecnie budują tam blok. Ciekawe kto jest inwestorem?

Inwestorem budującym tam blok jest Europartner II, to ich strona:
europartner.nieruchomosci.pl

#782 2016-01-14 09:53:51

Wilk

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

W odpowiedzi na Państwa list przesłany do naszego Pełnomocnika chcemy wyjaśnić, że rozumiemy Państwa frustrację w zaistniałej sytuacji. Prosimy jednak o zrozumienie naszej sytuacji. Chcemy się dogadać z deweloperem, ale mimo znacznych ustępstw z naszej strony musimy stwierdzić, że deweloper jest nie tylko nieuczciwy ale i niepoważny. Mieliśmy konkretną propozycje ugodową wypracowaną w drodze negocjacji (na jesieni 2015), ale mimo wcześniejszych zapewnień deweloper nie zamierzał ich spełnić.
Państwo nie są stroną w naszym konflikcie z deweloperem, więc spotkanie trójstronne nie ma sensu. Nam też zależy na szybkim rozwiązaniu tej sprawy, ale nie za każdą cenę. A widać (co trochę nas dziwi), że deweloperowi chyba nie zależy na szybkim rozwiązaniu tego konfliktu, a wręcz przeciwnie. Deweloper się uaktywnia tylko na chwilę przed rozprawą, z mnóstwem nowych pomysłów i zamiera zaraz po rozprawie. My nadal czekamy na zielone światło od dewelopera. Chodzi o zabezpieczenie pewnej kwoty (nieznacznej w stosunku do naszych roszczeń), które ma być ponoć zapewnione od niektórych z Państwa z ostatniej transzy wpłat. Deweloper mimo wcześniejszych zapewnień nie zabezpieczył tej kwoty. Dlatego my nie możemy się zgodzić na zwolnienie z zabezpieczenia Państwa mieszkań zanim nie podpiszemy ugody.
Mimo wygranej przez nas kolejnej sprawy nadal chcemy podpisać ugodę na podobnych zasadach, co przed rozprawą ale piłeczka jest po stronie dewelopera, a nie po naszej.
Dziękujemy za życzenia, a Państwu życzę w Nowym Roku, aby ten koszmar się w nim skończył.

#783 2016-01-14 11:09:01

mieszkaniec

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

w jakimś sensie jesteśmy strona w tym konflikcie, niestety. mało tego - wcale nie oczekujemy i nie wymagamy abyście wycofali się z konfliktu z developerem. chodzi jedynie o drobną zmianę - aby w dokumentach sądowych państwa roszczenia dotyczyły jedynie państwa lokalu (ewentualnie pozostałych wolnych), tak, abyśmy mogli na spokojnie podpisać akty notarialne. Państwa wojna z ZRL, zambetem czy jak ten czort się nazywa to inna sprawa.

Piszecie Państwo "Prosimy jednak o zrozumienie naszej sytuacji" - my ją doskonale rozumiemy, bowiem jesteśmy dokładnie w tej samej sytuacji.

wynik jest taki, ze dwie rodziny z trzydziestu kilku rozpoczęły batalie sądową, przez którą cierpią pozostałe, będące w tożsamej sytuacji. sądźcie się Państwo ile chcecie, kibicujemy Wam gorąco. jedyne o co prosimy, i co jest w Waszych rękach to zmiana numerów ksiąg wieczystych w dokumentacji sądowej. nie wpływa to na Waszą sprawę a nam ułatwia zycie.

tylko tyle i aż tyle.

#784 2016-01-14 19:11:00

Dobrze wychowana

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

mieszkaniec napisał:

w jakimś sensie jesteśmy strona w tym konflikcie, niestety. mało tego - wcale nie oczekujemy i nie wymagamy abyście wycofali się z konfliktu z developerem. chodzi jedynie o drobną zmianę - aby w dokumentach sądowych państwa roszczenia dotyczyły jedynie państwa lokalu (ewentualnie pozostałych wolnych), tak, abyśmy mogli na spokojnie podpisać akty notarialne. Państwa wojna z ZRL, zambetem czy jak ten czort się nazywa to inna sprawa.

Piszecie Państwo "Prosimy jednak o zrozumienie naszej sytuacji" - my ją doskonale rozumiemy, bowiem jesteśmy dokładnie w tej samej sytuacji.

wynik jest taki, ze dwie rodziny z trzydziestu kilku rozpoczęły batalie sądową, przez którą cierpią pozostałe, będące w tożsamej sytuacji. sądźcie się Państwo ile chcecie, kibicujemy Wam gorąco. jedyne o co prosimy, i co jest w Waszych rękach to zmiana numerów ksiąg wieczystych w dokumentacji sądowej. nie wpływa to na Waszą sprawę a nam ułatwia zycie.

tylko tyle i aż tyle.

Dokładnie tak jak napisał sąsiad.
P. S. Dziękujemy za życzenia.

#785 2016-01-22 12:12:52

Skrzywdzony

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Miałem podobną sytuację z GANTEM, niby największym developerem na rynku. Ja Wam po prostu zazdroszczę- firma upadła i mieszkań do tej pory nie ma. Spłacam kredyt za nic. Wam pozostały mieszkania, jesteście szczęściarzami a narzekacie. Chwała tym, którzy zadbali o to byście mieszkań nie stracili a mogliście, jak ja.

#786 2016-01-22 12:27:13

Błagam

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

"jesteście szczęściarzami, a narzekacie" - serio??? to żart jakiś? :>

#787 2016-01-22 19:52:32

Ech

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Nie żart tylko fakt.
Panu szczerze współczuję. Punkt widzenia jak zwykło się mówić zależy od położenia...

#788 2016-01-23 10:05:09

Błagam

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Ech napisał:

Nie żart tylko fakt.
Panu szczerze współczuję. Punkt widzenia jak zwykło się mówić zależy od położenia...

Szanowny Panie, deweloper, tj. druga strona umowy, po uzyskaniu zapłaty, zobowiązana jest do przekazania lokalu celem należytego wykonania umowy.
Bardzo współczuję Pańskiej sytuacji z GANT, natomiast mówienie że jesteśmy szczęściarzami w sytuacji gdy nie jesteśmy właścicielami lokali bo zawarliśmy umowy z grupą oszustów jest  ostrym przejaskrawieniem.
Umowa przenosząca własność lokali należy nam się po prostu JAK PSU ZUPA.

#789 2016-01-26 14:08:13

dobrze wychowana

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Dokładnie. Tak samo jak nam-pozostałym 39 rodzinom...

Z wyrazami szacunku,
Sąsiadka

#790 2016-01-26 14:54:18

ssąsiadka

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

W końcu umowa do czegoś zobowiązuje...

#791 2016-01-26 14:56:02

nadzieja

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

mniejmy nadzieję, że developer jakoś z tego wybrnie. tylko nadzieja nam pozostaje... i dobra wola developera

#792 2016-02-09 20:41:19

Mieszkaniec

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Dzieje sie cos? Robi cos ta gacowa???

#793 2016-03-13 09:42:52

Paranoja

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Widzę że chyba nic nowego, deweloper nie zmierza w kierunku rozwiązania sporu, trzeba zacząć działać drastycznie.
Tak już długo czekałam że mam już dość mieszkania w wynajmowanym i czekania na koniec tej farsy.

#794 2016-04-11 23:52:07

pytanie do mieszkańców

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Szanowni Państwo
Jestem zainteresowany kupnem miesxkania w tej nieruchomości ale po przeczytaniu Waszego forum jestem przerażony. Czy ktoś z Państwa może mi wyjasnić o co chodzi z aktami notarialnymi. W akcie który otrzymalem do wglądu jest informacja o zakazie zbywania mieszkania. Pan z którym sie spotkałem powiedział mi ze to drobiazg i sprawa bedzie rozwiązana na dniach. Poproszę o jakieś konkretne informacje od Państwa bo wszystko jest tak zagmatwane.

#795 2016-04-12 12:54:10

Mieszkaniec

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

pytanie do mieszkańców napisał:

Szanowni Państwo
Jestem zainteresowany kupnem miesxkania w tej nieruchomości ale po przeczytaniu Waszego forum jestem przerażony. Czy ktoś z Państwa może mi wyjasnić o co chodzi z aktami notarialnymi. W akcie który otrzymalem do wglądu jest informacja o zakazie zbywania mieszkania. Pan z którym sie spotkałem powiedział mi ze to drobiazg i sprawa bedzie rozwiązana na dniach. Poproszę o jakieś konkretne informacje od Państwa bo wszystko jest tak zagmatwane.

Ten drobiazg trwa już dwa lata i nie widać końca. Generalnie jeżeli jest Pan zainteresowany mieszkaniem to polecam to miejsce, natomiast proszę wstrzymać się z przekazywaniem jakichkolwiek pieniędzy tym ludziom do momentu aktu notarialnego przenoszącego na Pana własność (co na tą chwilę niestety nie jest możliwe).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://travestisexvideo.online Gminne Centrum Kultury w Boleszkowicach Chłopy campingi elewacje budynkow