ZAMBET MARYSIN LAS

Forum mieszkańców osiedla mieszkaniowego ZAMBET MARYSIN LAS


#241 2012-05-08 21:23:16

sąsiadka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 131
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Cześć,
W umowie na ostatniej stronie powinno być napisane. A co do grubości ocieplenia najlepiej pytać na budowie...
Pozdrawiamy

Offline

#242 2012-05-09 21:11:19

&&&

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

sprawdziłam,są różnice w tym co jest wybudowane jeżeli chodzi o ściany i ocieplenie na moją niekożyść tzn zimniejsze i mniej trwałe materiały

#243 2012-05-09 21:20:23

sąsiadka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 131
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

To jak będą oddawać nam mieszkania trzeba zwrócić na to uwagę i poddać dyskusji- umowa to umowa. Pozdrawiamy.

Offline

#244 2012-05-14 21:33:23

&&&

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

ciekawa jestem czy na innych materiałach w wybudowanym mieszkaniu też nie ma różnic na moją niekorzyść, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

#245 2012-05-15 06:45:13

sąsiadka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 131
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Takimi sprawami najlepiej zajmować się osobiście w trakcie trwania budowy.
Pozdrawiam.

Offline

#246 2012-05-15 15:47:28

jeden z sasiadów

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 33
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Witam Wszystkich
Byłem dzisiaj na budowie i rozmawiałem z kierownikiem. Co do spraw co się dzieje:
- robili przyłącze wody od ulicy Korkowej;
- energię elektryczną planują podłączyć do połowy czerwca, do tego czasu planują dokończyć skrzynki bezpiecznikowe i montaż gniazd wyłączników elektrycznych
- dziura po dźwigu - zalane i co najważniejsze wreszcie w piwnicy sucho
- pracownicy budowali ścianki działowe komórek lokatorskich w piwnicy
- w tym tygodniu mają rozpocząć zaciągać strukturę elewacji zewnętrznej
- od mojej ostatnie wizyty wywieziono stertę śmieci, zamontowano drzwi wejściowe - takie sobie :-)
- kierownik potwierdził, że będą chcieli do końca czerwca oddać nam klucze do mieszkań ale nie chciał nic powiedzieć czy będą z mieszkaniami oddane komórki i miejsca postojowe w garażu
- o montażu windy kierownik nie chciał się wypowiadać
- będzie chciał zrobić klatki jak najszybciej - to jest koszmar
- brak grzejników w mieszkaniach.
- są jeszcze jakieś nadproża rozkute na korytarzach
- niema dokończonego ocieplenia na samym dole ścian ale może będą jeszcze dokładać. niema izolacji na piwnicy 

A z takich przyziemnych spraw, proponuję żeby każdy odwiedził budowę i już teraz sprawdzić czy jest wszystko OK w swoim lokalu. Piszę to, bo w moim jest problem z wyciągiem z kuchni. Rura do komina wentylacyjnego ma przebiegać nad drzwiami wejściowymi (przez korytarzyk), gdzie jest skrzynka elektryczna. Wymiary mieszkań różnią się od podanych w niektórych miejscach o grubość tynku (około 2,5 - 3 cm) normalnie powinien mieć do 1,5cm, ale przecież Zambet stać.

Pozdrawiam Jacek

Offline

#247 2012-05-16 13:08:20

aga

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Ciekawa jestem jak oddadzą mieszkania bez garażu to i bez windy i czy w takim stanie można przekazać mieszkania??Chyba ktoś tu nadal nieżle bajeruje.

#248 2012-05-16 15:25:46

.........

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Bez garażu można natomiast to nie nasze zmartwienie. Wszystko działa w dwie strony. Albo trzeba wziąć się za robotę, albo potem płacić.
Pozdrawiam.

#249 2012-05-16 22:15:53

aga

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

nieprawda że bez gaarażu - nastepny ciemniak,garaż jest najważniejszy ponieważ ma tam być kotłownia - serce budynku i  co ma stać to wszystko w wodzie ???, dlaczego stoi woda czyżby brak kanalizacji w garażu, dlaczego nie ma windy czyżby dlatego że stoi woda-pewnie tak dlaczego stoi woda bo jest nie skończona góra strop izolacje i inne - w sumie to tylko kilka procent roboty do zrobienia a ktoś mówił o czerwcu - bajkopisaży i bajerantów jest mnustwo na tym świecie pogratulować wyobrażni-pozdrawiam mojego poprzednika bardzo serdecznie

#250 2012-05-17 09:07:35

jeden z sąsiadów

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Szanowna Pani Agnieszko,
Po pierwsze jak pisał wcześniej Jacek- w piwnicy jest już (wreszcie) sucho.
Po drugie po co się wyżywać na sobie wzajemnie (wszyscy jesteśmy zniecierpliwieni) i zadawać zbędne pytania mając gotowe odpowiedzi.
Jak mamy być czepliwi to mnóstwo pisze się przez "ó".
Pozdrawiam i Panią i Pani przedmówcę i wszystkich którym puszczają nerwy i tych, którzy mają stalowe nerwy i niebiańską cierpliwość.
p.s. Marzenia się spełniają,

#251 2012-05-17 09:53:59

sąsiadka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 131
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Dzień dobry,
Jacku, dziękujemy za ważne informacje.
Pozdrawiamy

Offline

#252 2012-05-22 13:45:11

przyszła sąsiadka

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Witam serdecznie.
Czy ktoś ma jakieś świeże wieści z budowy? Może jakieś foty?
Pozdrawiam

#253 2012-05-23 13:54:41

DorotaA05

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 77
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Byłem dzisiaj na budowie przy okazji, dosłownie "przejazdem" nie miałem czasu wysiąść z samochodu. Kilku robotników pracuje nad wykonaniem tynków zewnętrznych, od strony balkonów. W budzie kierownika budowy chyba nikogo nie było - drzwi zamknięte. Strop nad halą garażową z drugiej strony jeszcze nie zrobiony. Pozdrawiam wszystkich cierpliwych.

Offline

#254 2012-05-30 12:10:08

Wilk

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Co się stało z admin.? Od ponad 2 msc. się nie odzywa. Czyżby się wycofał i nic nam nie powiedział?
Prosimy o kontakt i ewentualnie zestaw aktualnych zdjęć.

#255 2012-05-30 15:50:48

...

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Nie należę do mieszkańców osiedla, ale będąc kilka dni temu na budowie zauważyłem z istotniejszych spraw zrobioną elewację na balkonach.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs Сюйчжоу Gminne Centrum Kultury w Boleszkowicach Chłopy campingi elewacje budynkow