ZAMBET MARYSIN LAS

Forum mieszkańców osiedla mieszkaniowego ZAMBET MARYSIN LAS


#796 2016-04-12 13:05:04

Mieszkaniec

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Mieszkaniec napisał:

pytanie do mieszkańców napisał:

Szanowni Państwo
Jestem zainteresowany kupnem miesxkania w tej nieruchomości ale po przeczytaniu Waszego forum jestem przerażony. Czy ktoś z Państwa może mi wyjasnić o co chodzi z aktami notarialnymi. W akcie który otrzymalem do wglądu jest informacja o zakazie zbywania mieszkania. Pan z którym sie spotkałem powiedział mi ze to drobiazg i sprawa bedzie rozwiązana na dniach. Poproszę o jakieś konkretne informacje od Państwa bo wszystko jest tak zagmatwane.

Ten drobiazg trwa już dwa lata i nie widać końca. Generalnie jeżeli jest Pan zainteresowany mieszkaniem to polecam to miejsce, natomiast proszę wstrzymać się z przekazywaniem jakichkolwiek pieniędzy tym ludziom do momentu aktu notarialnego przenoszącego na Pana własność (co na tą chwilę niestety nie jest możliwe).

Ewentualnie proszę podpisać umowę notarialna w asyście dewelopera i ludzi którzy prowadzą z nim konflikt, przekazując pieniądze bezpośrednio im, na zabezpieczenie ich roszczeń. Jeżeli jednocześnie zrzekiliby się swoich roszczeń bo dostaliby pieniądze, to mógłby Pan podpisać umowę końcową i stać się prawowitym właścicielem, a przy tym także i my, mieszkańcy którzy czekamy na to od wielu lat.

#797 2016-04-12 14:17:09

wojtek64

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-04-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

W przyszlym tygodniu spotkam sie z tymi ludzmi i zobacze co mozna zrobic.

Offline

#798 2016-04-12 14:50:14

Mieszkaniec

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

wojtek64 napisał:

W przyszlym tygodniu spotkam sie z tymi ludzmi i zobacze co mozna zrobic.

W razie pytań służę pomocą.
Powodzenia

#799 2016-05-09 14:05:42

mieszkaniec

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Witam, dzieje sie cos nowego w sprawie??? Jakby wszystko ucichlo

#800 2016-05-09 14:56:52

sąsiadka2

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Pewnie Pan wojtek64 się wystraszył.

#801 2016-05-10 09:05:27

okakosa

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

sąsiadka2 napisał:

Pewnie Pan wojtek64 się wystraszył.

wcale mu sie nie dziwie, syf na terenie, trawa skoszona przez kogos kto mial chyba ponad 3 promile, tak nierowno i niedokladnie
piach sie wala wszedzie, niepozamiatane, chwasty rosna gdzie tylko moga... syf, kila, mogila! a gacowa dalej sie smieje z tego wszystkiego i dobrze sie bawi

#802 2016-05-18 08:55:45

nic

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

A czy Gacowa mieszka na osiedlu?

#803 2016-05-19 14:21:38

qw

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

nic napisał:

A czy Gacowa mieszka na osiedlu?

mieszka

#804 2016-05-30 10:31:58

wojtek64

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-04-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Szanowni Panstwo
Wcale sie nie wystraszylem tylko chcialbym z kims Panstwa porozmawiac na ten temat. Mam podpisac umowe ale chcialbym porozmawiac na ten temat z kims z lokatorow. Czy ktos moze mi udzielic informacji. Dostosuje sie czasowo. Potrzebuje 15 minut rozmowy.

Offline

#805 2016-05-30 12:27:20

rampam

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

wojtek64 napisał:

Szanowni Panstwo
Wcale sie nie wystraszylem tylko chcialbym z kims Panstwa porozmawiac na ten temat. Mam podpisac umowe ale chcialbym porozmawiac na ten temat z kims z lokatorow. Czy ktos moze mi udzielic informacji. Dostosuje sie czasowo. Potrzebuje 15 minut rozmowy.

Jasna sprawa. Na priv podesłaliśmy numer tel.
Proszę śmiało dzwonić.

#806 2016-06-02 15:02:11

sąsiadka2

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

czy coś już wiadomo?

#807 2016-06-07 13:02:24

johny

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

DorotaA05 napisał:

Na mocy tego aktu ZRL Sp. z o. o. wchodzi w prawa ZAMBET SA, warunki odbioru i kary umowne pozostają takie jak w pierwotnych umowach.
Zaletą takiego aktu jest to, że w księdze wieczystej nieruchomości uwidaczniamy roszczenie o ustanowienie samodzielności lokalu.
Poza tym taka umowa "wiąże" nas do 31 maja br. Poprzednie umowy co do zasady nas nie "wiążą" bo już dawno po terminach wskazanych w aneksach. Jednakże ZAMBET SA stoi na stanowisku, że niewykonanie tych umów w terminie nastąpiło z przyczyn niezależnych (te wszystkie linie energetyczne, przyłącza WOD-KAN i inne plagi).
My podpisaliśmy - tym bardziej, że koszty aktu ponosi ZRL Sp. z o. o.
Pozdrawiamy

czy może ktoś  mi powiedzieć  jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy , mam możliwość odkupienia mieszkania , tylko z KW wynika że nawet właściciel mieszkania n ie może tam przebywać .

#808 2016-06-07 14:33:10

GacFan

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

johny napisał:

DorotaA05 napisał:

Na mocy tego aktu ZRL Sp. z o. o. wchodzi w prawa ZAMBET SA, warunki odbioru i kary umowne pozostają takie jak w pierwotnych umowach.
Zaletą takiego aktu jest to, że w księdze wieczystej nieruchomości uwidaczniamy roszczenie o ustanowienie samodzielności lokalu.
Poza tym taka umowa "wiąże" nas do 31 maja br. Poprzednie umowy co do zasady nas nie "wiążą" bo już dawno po terminach wskazanych w aneksach. Jednakże ZAMBET SA stoi na stanowisku, że niewykonanie tych umów w terminie nastąpiło z przyczyn niezależnych (te wszystkie linie energetyczne, przyłącza WOD-KAN i inne plagi).
My podpisaliśmy - tym bardziej, że koszty aktu ponosi ZRL Sp. z o. o.
Pozdrawiamy

czy może ktoś  mi powiedzieć  jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy , mam możliwość odkupienia mieszkania , tylko z KW wynika że nawet właściciel mieszkania n ie może tam przebywać .

pani beatka juz niedlugo wszystko pozalatwia i bedzie mogl pan odkupic i sie wprowadzic.

#809 2016-06-08 00:08:53

johny

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

do Gacfan
to chyba taki żarcik odnośnie załatwienia w niedługim czasie spraw
A jak wygląda hipoteka na 5 mln. czy ZRL czy ktokolwiek to wyprostuje ? czy mieszkańcy są obciążeni ?

#810 2016-06-08 00:08:53

johny

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

do Gacfan
to chyba taki żarcik odnośnie załatwienia w niedługim czasie spraw
A jak wygląda hipoteka na 5 mln. czy ZRL czy ktokolwiek to wyprostuje ? czy mieszkańcy są obciążeni ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com DJS-Modern Studios hotel wellness ciechocinek dentysta łódź