ZAMBET MARYSIN LAS

Forum mieszkańców osiedla mieszkaniowego ZAMBET MARYSIN LAS


#706 2014-10-29 12:53:40

Mele

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

pozwolenie na użytkowanie oczywiście :-)

#707 2014-11-08 21:41:29

sąsiad

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Jest pozwolenie na użytkowanie budynku, nareszcie jest, a tu taka cisza,
żadnej radości nie widzę, fakt, tyle lat oczekiwania, ale jest.

Czy coś wiadomo, kiedy będą akty notarialne?

#708 2014-11-09 13:34:50

,ml

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

))

#709 2014-11-25 09:13:28

gosc

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Czy ktoś już podpisał akt notarialny?

#710 2014-12-15 19:22:20

Vectra

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Czy nie orientują się Państwo od kiedy w budynku będzie możliwość podłączenia telewizji/internetu Vectry?
Bardzo źle znoszę na zdrowiu psychicznym poprawny odbiór jedynie TVN-u, i telewizor stał się tylko kurzącym się meblem ;-)

#711 2014-12-15 21:27:12

 grzech

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-27
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Vectra napisał:

Czy nie orientują się Państwo od kiedy w budynku będzie możliwość podłączenia telewizji/internetu Vectry?
Bardzo źle znoszę na zdrowiu psychicznym poprawny odbiór jedynie TVN-u, i telewizor stał się tylko kurzącym się meblem ;-)

dzwoniłem ostatnio do vectry z pytaniem jak wygląda przeniesienie usług (w obecnym mieszkaniu mam od nich net i tivi) - facet powiedział mi, że w bloku jest okablowanie i nie będzie z tym problemu. na korkowej będziemy się instalować pewnikiem między świętami a nowym jorkiem - ponoć będę mógł wszystko w tym terminie załatwić.

a TVN jest poprawny politycznie i ponoć należy go oglądać


--
pozdrawiam,
grzech (piętro IV)

Offline

#712 2014-12-16 10:52:09

Vectra

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

grzech napisał:

Vectra napisał:

Czy nie orientują się Państwo od kiedy w budynku będzie możliwość podłączenia telewizji/internetu Vectry?
Bardzo źle znoszę na zdrowiu psychicznym poprawny odbiór jedynie TVN-u, i telewizor stał się tylko kurzącym się meblem ;-)

dzwoniłem ostatnio do vectry z pytaniem jak wygląda przeniesienie usług (w obecnym mieszkaniu mam od nich net i tivi) - facet powiedział mi, że w bloku jest okablowanie i nie będzie z tym problemu. na korkowej będziemy się instalować pewnikiem między świętami a nowym jorkiem - ponoć będę mógł wszystko w tym terminie załatwić.

a TVN jest poprawny politycznie i ponoć należy go oglądać

Ja za to usłyszałem od Pana który wrzuca nam swoje ulotki Vectry jako opiekun, że nie ma możliwości podpisania umowy na tą chwilę, i nie wie kiedy takowa będzie... Więc już nie wiem sam
A od TVN-u i Kingi Rusin wole żyrafy i hipopotamy na Discovery, wydają się być mądrzejsze... Pozdrawiam

#713 2014-12-19 09:02:56

 grzech

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-27
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

ja rozmawiałem z człowiekiem z infolinii - jak mu podałem adres to powiedział, że można się przyłączać (lub przenosić, jak w naszym przypadku), podejrzewam jednak, że gość, który jest na miejscu wie lepiej... do sprawy przeniesienia usługi wrócę jak będę się już instalował na korkowej (pewnikiem między świętami na nowym rokiem, a nawet po nowym roku).

a na samym discovery zbyt wielu programów o zwierzątkach już nie uświadczysz - profil się zmienił i strasznie dużo jest audycji motoryzacyjnych... ale jest jeszcze animal planet i national georaphic channel (w dwóch odsłonach - ng channel i ng wild channel).



---------------------------------------------------------

nie wiem czy zagląda na forum ktoś z czwartego piętra - nas aktualnie zalewa totalnie: we wnęce na antresoli woda leci ciurkiem, na suficie właściwie we wszystkich pokojach pojawiają się wilgotne plamy. wczoraj zauważyłem, że i na klatce schodowej w kilku miejscach przecieka...

radzę obadać kominy - wydaje mi się, że w ich okolicach jest najwięcej nieszczelności.

całe malowanie trzeba będzie powtórzyć...

---------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez grzech (2014-12-23 11:02:46)


--
pozdrawiam,
grzech (piętro IV)

Offline

#714 2014-12-27 10:01:51

DOROTA

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

A co na to nasz "pseudodeweloper" takich usterek jest pewni więcej - będą się sukcesywnie pojawiać w trakcie użytkowania.
Póki co cały czas czekamy na oddanie hali garażowej. Teren osiedla nie jest zabezpieczony wchodzi kto chce. Brama otwarta, furtka otwarta na dodatek jeszcze cały czas ktoś zostawia otwarte drzwi od klatki (przestawiany jest mechanizm elektromagnesu na pozycję - otwarte).
No i oświetlenie terenu, w nocy to budynek widmo. Czy wiemy już kiedy będą akty notarialne - podobno po 9 tym stycznia 2015.
Jak już będziemy właścicielami - musimy w trybie ekspresowym zawiązać wspólnotę i przejąć administrowanie obiektu. Od razu zidentyfikować usterki i wystąpić do ZRL o naprawę jak nie to do sądu - jako wspólnota. Należy się nam także odszkodowanie za zwłokę w realizacji inwestycji.
Pozdrawiam wszystkich sąsiadów

#715 2015-01-05 16:18:31

bubu

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Te przecieki to warto od razu zgłosić deweloperowi może coś zaradzą na to.

#716 2015-01-05 18:56:05

sasiad2

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

W bloku jest dużo usterek, jeszcze trochę i róźne rzeczy będą wychodziły... Jak widać deweloper nie bardzo się tym przejmuje. Oczekuje się od nas, że będziemy sami opłacać wszelkie usterki (patrz e-mail od administratora, czy Państwo go otrzymali?). Jest tam dla mnie wiele niejasnych rzeczy. Powinniśmy ustalić jakieś spotkanie z administratorem i wspólnie porozmawiać na temat funduszu remontowego i zarządzania budynkiem. Co z aktami notarialnymi? Mówi się od dacie 9.01, ale co wtedy ma się dziać? Dlaczego od oddania budynku do otrzymania aktów notarialnych mija tak dużo czasu? Jaki to będzie miało koniec?

Pozdrawiam wszystkich sąsiadów

#717 2015-01-05 21:42:07

Paweł

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 46
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Faktycznie już przeginają. Proponuję spotkać się na razie bez administratora i coś ustalić. Czy najbliższa sobota tj. 10/01/15 o godz. 16 na terenie osiedla Państwu pasuje? Będzie już po 09/01 i może jakiś konkret co do aktów. Trzeba w końcu coś robić bo zaraz przyjdzie nam budowę kończyć. Pozdrawiamy.

Offline

#718 2015-01-05 21:48:39

sasiad2

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Bardzo dobry pomysł. Nam pasuje.

#719 2015-01-06 17:36:35

 grzech

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-27
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

nam też pasuje


--
pozdrawiam,
grzech (piętro IV)

Offline

#720 2015-01-06 22:11:14

sąsiadka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 131
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Nam też pasuje.
p.s. Chyba nie wszyscy tu zaglądają, proponuję wysłać maila w sprawie spotkania.

Ostatnio edytowany przez sąsiadka (2015-01-06 22:16:49)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hostel szczecin autokary racibórz Gminne Centrum Kultury w Boleszkowicach Chłopy campingi elewacje budynkow