ZAMBET MARYSIN LAS

Forum mieszkańców osiedla mieszkaniowego ZAMBET MARYSIN LAS


#646 2014-03-10 13:49:45

sąsiadka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 131
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Szanowni Państwo,

Uważam, że nadszedł czas na podjęcie zdecydowanych, wspólnych działań w celu zmotywowania naszego dewelopera do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
Zainteresowanych zjednoczeniem sił sąsiadów proszę o kontakt pod adresem:
marysinlas@onet.pl
Pozdrawiam

Offline

#647 2014-03-11 12:48:20

Proksa

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

To "firma" Pana Dukalskiego jeszcze coś robi?
Ludzie to oszust który ma zajęcia komornicze na grube setki tysięcy złotych. Po wpadce Zambetu na kilku budowach wierzyciele usiłują ściągnąć należności, ale nawet komornicy są bezradni bo Pan Arkadiusz wycofał się z Zarządu Zambet i został cichym wspólnikiem takich firm jak właśnie Marysin Las i dalej naciąga ludzi

#648 2014-03-11 14:53:09

Sąsiedzi...

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Szanowni Państwo, Nam pozostaje nadzieja, że razem z wiosną przyjdzie pozwolenie na użytkowanie oraz nadzieja, że z Boską pomocą i z pomocą Świętego Floriana starczy nam naszej ludzkiej cierpliwości i życzliwości i że to do nas wróci w postaci urzędniczej życzliwości i wsparcia w postaci pozytywnych decyzji.Pozdrawiamy serdecznie.

#649 2014-03-11 23:13:47

sąsiad

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Sąsiedzi... napisał:

Szanowni Państwo, Nam pozostaje nadzieja, że razem z wiosną przyjdzie pozwolenie na użytkowanie oraz nadzieja, że z Boską pomocą i z pomocą Świętego Floriana starczy nam naszej ludzkiej cierpliwości i życzliwości i że to do nas wróci w postaci urzędniczej życzliwości i wsparcia w postaci pozytywnych decyzji.Pozdrawiamy serdecznie.

Nadzieja to matka głupich, tak mówi przysłowie.

#650 2014-03-12 07:12:07

Sąsiedzi.

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Każdą matkę trzeba kochać. Nadzieja to cnota. Pozdrawiam.

#651 2014-03-12 21:06:38

sąsiad

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Mam gdzieś taką cnotę, razem z dukalskim i gacową, mnie już szlag trafia na tych oszustów.

#652 2014-03-12 21:53:06

sasiad2

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

dokładnie, cnota cnotą, ale mieszkanie to nie 100 zł., które można komuś odpuścić. Brak kontaktu, zero informacji i tak od 3 lat. Myślałem, ze to już sie skończy, a tu cały czas jakies problemy. Nie wiem, o co w tym wszytskim chodzi. Chyba każdemu deweloperowi powinno zależeć na jak najszybszym oddaniu budynku i sprzedaży mieszkań, a tu klatki cały czas nieposprzątana, bałagan na terenie. To ma zachecić potencjalnych kupców?

#653 2014-03-13 16:56:50

konrad

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Czy na obiekcie aktualnie coś się dzieje? Czy jest nowy kierownik budowy? Czy są robotnicy?
Czy drzwi od windy są wymienione? Wreszcie czy budynek został ponownie zgłoszony do Straży w celu odbioru?

#654 2014-03-13 23:26:44

sąsiad

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

A do kogo te pytania, kto to może wiedzieć ?
Każdy siedzi cicho jak mysz pod miotłą i czeka na cud,
a w tym przypadku, cudu nie będzie.

#655 2014-03-24 16:48:11

sąsiadddd

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Jakieś nowe informacje ktoś posiada?

#656 2014-03-24 21:18:01

sasiad2

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Nic sie nie dzieje... Podobno strażak ma urlopie...

#657 2014-03-25 09:12:47

sąsiadddd

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Mhm, sporo urlopu dostał skoro poprzednia jego wizyta była miesiąc temu.
Zapracowany może

#658 2014-03-25 21:03:32

sąsiad

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Gacowa kłamie, każdemu  mówi, że w tym tygodniu  strażak na urlopie, i tak urlop trwa i trwa.
A zalecenia strażaka nie wykonane, i co ma mówić, kłamie jak zawsze kłamała i tyle.

#659 2014-04-09 12:46:17

 grzech

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-27
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

byłem wczoraj w budynku - słychać, że coś się dzieje, sporo mieszkań jest wykańczanych, trochę osób już mieszka lub raczej pomieszkuje. podobno był strażak, odbioru wciąż jednak nie ma (cały czas coś z garażem), w każdym razie ponowna wizyta ma być niebawem.

winda cały czas wyłączona - z gratami trzeba dymać po schodach.

mimo, że nic nowego to odwiedziny tchnęły we mnie nieco nieuzasadnionego optymizmu. mam nadzieję, że my też zaczniemy się wkrótce instalować.

pozdrawiam,
grzech


--
pozdrawiam,
grzech (piętro IV)

Offline

#660 2014-04-09 14:21:06

ewentualny sąsiad

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Szanowni Państwo,

Mam plan zakupić jedno z ostatnich mieszkań na tej inwestycji, ale poniższe komentarze nieco ostudziły ten zapał.

Mam jedną prośbę - proszę o odpowiedź, czy mając te doświadczenia co teraz kupiliby Państwo mieszkanie w tej inwestycji?

pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!
Bartek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs krutor.pl Gminne Centrum Kultury w Boleszkowicach Chłopy campingi elewacje budynkow