ZAMBET MARYSIN LAS

Forum mieszkańców osiedla mieszkaniowego ZAMBET MARYSIN LAS


#496 2013-08-23 21:37:36

Cierpliwy

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Powodzenia z wykończeniem pod klucz.Psełdo deweloper nie umie nawet dobrze wykończyć klatek a co dopiero mieszkania.
Poczytaj w necie  jakie opinie są na temat tego psełdo dewelopera ZRL na papierze a tak to ZAMBET

#497 2013-08-24 08:46:26

Nowy

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Ja chyba bałbym się odbierać mieszkanie, póki nie będzie pozwolenia na użytkowanie budynku. Z forum czytam, że nie można im ufać...

#498 2013-08-24 16:15:27

ssąąsiadka...

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Przecież nikt nie będzie tam mieszkał przed pozwoleniem na użytkowanie.
Minus- ryzyko.
Plus-jak już się urządzi to przy uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie można się wprowadzać. Po tylu latach niby nie zbawi nas miesiąc czy dwa, a jednak...

#499 2013-08-26 09:12:27

jeden z sasiadów

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 33
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Jestem tego samego zdania co Cierpliwy jeżeli chcecie dobrze wykończyć mieszkanie, to na pewno nie Zambet. Moim zdaniem lepiej zatrudnić firme zewnętrzną to jeszcze przed odbiorem wszystko sprawdzą fachowym okiem i pokarzą niedociągnięcia Zambetu

Ale witamy w gronie sĄsiadów

Offline

#500 2013-08-26 16:16:36

ssąąsiadka...

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

p.s. Oczywiście wykończeniu ale nie przez Zambet, bo oni zajmują się wykańczaniem ludzi, a nie mieszkań.

#501 2013-08-28 22:57:40

sąsiad

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Witam
Mam dobre wiadomości, barierki pomalowane, drogi zakończone. Najważniejsze  -   montują windę.
Humor mi się poprawił i nadzieja pozostała.  Pozdrawiam Sąsiadów.

#502 2013-08-29 13:15:03

super

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper:)))
p.s. I my też możemy z tej drogi korzystać?
Orientujecie się Państwo co z ochroną?
Pozdrawiamy.

#503 2013-09-05 12:55:29

saasiadka

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Witam
czy już ktoś słyszał o podpisywaniu aktów notarialnych?

#504 2013-09-05 16:06:54

Akty notarialne

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Niestety nie. Z biura zero odzewu i zero terminów!

#505 2013-09-05 22:08:49

sąsiad

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

W sprawie aktów, to na ten temat rozmawiałem  w m-cu lipcu, dostałem odpowiedz, że to nastapi w m-cu pażdzierniku.
Tym niemniej, musimy my wszyscy, cały czas naciskać Panią Beate i Pana D. bo to dla nas sprawa najważniejsza.
Odnośnie prac budowlanych to nie jest źle.

#506 2013-09-06 09:03:06

sąsiaaaaadka...!!!

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Byłam któregoś dnia na budowie. Zero pracowników- pracują w Rembertowie przy budowie Biedronki.

U nas owszem są chodniki, winda (prawie), ale... To nie pierwszy raz gdy mało zostało, a czas płynie nieubłaganie. Jest już wrzesień. Trzeba nakładu pracy i ludzi- w przeciwnym razie ten rok znowu zakończymy w wynajmowanych m...
Przyjdzie zima i co?
Na -1 jest jeszcze sporo pracy (dla ekipy która by pracowała to jakieś 2, 3 tygodnie pracy), zagospodarowanie terenu zerowe (potem się okaże, że pogoda nie pozwoli)...
Priorytetem jest, żeby ktoś tam pracował i kończył klatki, -1 i teren na zewnątrz!

#507 2013-09-10 21:34:56

Cierpliwy

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Witam
Czy ktoś z Państwa jeszcze odebrał klucze? W biurze mówią że można już odbierać? Podobno nic się tam nie dzieje cisza spokój na naszej budowie ale sąsiedzi idą ostro do przodu.Kierownik też chyba sie poznał na naszym wspaniałym deweloperze jak go teraz zwał ZRL nie odbiera telefonu od tygodnia poczta sie załącza POZDRAWIAM

#508 2013-09-11 12:30:43

sasiad2

Gość

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

tak, klucze można już odbierać. Zastanawiam się, czy nie odebrać, ale z drugiej strony skoro nie ma informacji, kiedy będą akty notarialne.... Czy jest sens? Potwierdzam, na budowie pustki, a zima się zbliża... Moim okiem jest jeszcze trochę pracy. Wełna na poddaszu, garaż i ogólne "ogarięcie" budynku i terenu wokół. Boję się, ze te klucze to kolejne mydlenie nam oczu.

#509 2013-09-11 17:53:32

Paweł

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 46
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

Witam
My odebraliśmy klucze i od poniedziałku zaczynamy wykańczać (niech się dzieje co chce).
Czy ktoś jeszcze odebrał?
Pozdrawiam

Offline

#510 2013-09-11 20:44:50

sąsiadka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 131
Punktów :   

Re: Aktualny stan prac - etap I - zdjęcia

My się zastanawiamy.
Pawle daj znać, czy coś tam robią? Pracują? Ile zostało?
Dzięki za wiadomość, pozdrawiamy.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.marysinlas.pun.pl hotel wellness ciechocinek dentysta łódź